دغدغه‌های نوجوانان در برنامه ” هم ارتفاع “

مدیر روابط عمومی برنامه هم ارتفاع در گفت‌وگو با خبرنگار فارس نوجوان با اشاره به محور بودن نوجوانان در این برنامه اظهار کرد: با فراگیر شدن ارتباطات در فضای مجازی، اکثر نوجوان در سراسر کشور، حرف‌ها و مطالبات خود را در آن محیط بیان می‌کنند و فرصت نمایان کردن این مطالبه‌گری در سطح جامعه به صورت صحیح را از دست می دهند.

وی افزود: با این هدف که خودِ نوجوانان بتوانند در فضای رسمی سیمای جمهوری اسلامی ایران، مطالبات خود را بیان کنند، برنامه «هم ارتفاع» با همکاری بنیاد نهضت در 52 قسمت به کارگردانی قاسم اکبری و سردبیری امین پویان راد هم‌اکنون از شبکه امید در حال پخش است.

در این برنامه کارشناسان حوزه های مختلف و مسؤولان کشوری حاضر می شوند و نوجوانانِ حاضر در برنامه نیز مطالبات خود را به صورت صریح بیان می‌کنند و مهمانان نیز به آنها پاسخ می‌دهند.

مدیر روابط عمومی برنامه «هم ارتفاع» با تأکید بر حضور نوجوانان به عنوان عوامل اصلی در این برنامه، بیان کرد: عوامل تولید برنامه «هم ارتفاع» سعی بر این دارند که دغدغه‌های اصلی نوجوانان در این برنامه عنوان شود و تیم سردبیری پیش از این برنامه با استفاده از نظرسنجی و نیازسنجی‌های مد نظر توانسته‌اند مهم‌ترین دغدغه‌های آنان را شناسایی کنند.

وی خاطر نشان کرد: سعی داریم تا در برنامه هم ارتفاع، از حضور همه نوجوانان بهره‌مند باشیم و به این ترتیب از تمام نوجوانانی که مایل به حضور در برنامه هستند دعوت می‌کنیم در این برنامه شرکت داشته باشند.

طاعتی ادامه داد: نوجوانان می‌توانند برای حضور در این برنامه، مشخصات خود را از طریق پیام رسان های شاد و بله به آدرس @hamertefa برای ما ارسال کنند.

مدیر روابط عمومی برنامه هم ارتفاع گفت: علاوه بر اینکه نیازسنجی‌ها در حوزه نوجوانان توسط کارشناسان و تیم سردبیری برنامه صورت گرفته است، نوجوانان می‌توانند دغدغه‌های دیگرِ خود را از طریق شبکه های اجتماعی عنوان شده برای ما ارسال کنند تا کارشناسان مد نظر در آن حوزه به برنامه دعوت شوند.

گفتنی است، برنامه «هم ارتفاع» از شنبه تا سه شنبه هر هفته ساعت 20 از شبکه امید پخش می شود.

آخرین تولیدات

مطالب پر بازدید